(+48) 502 101 130 Poniedziałek - Sobota 8:00 - 22:00
Janusz

Janusz

Nasze treningi trwały w sumie 4 miesiące. Początkowo projekt miał trwać 3 miesiące jednak przerwa świąteczna związana z pracą zawodową Janka spowodowały przedłużenie treningów o kolejny miesiąc.
Wspólnie z Damianem Hawrotem, Krzysztofem Sadło oraz Kamilem Golianem prowadzilismy wspólne treningi personalne i sumiennie motywowaliśmy Janusza do ciężkich treningów.
Początkowo opieraliśmy się nauce poprawnej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń, a ja skrupulatnie kontrolowałem jadłospis wraz z obowiązkową suplementacją. Od drugiego miesiąca odpaliliśmy rakietę i każdy trening był cięższy od poprzedniego, a Janek mógł wykręcać koszulkę z potu po zakończonej sesji treningowej.
Przyznam osobiście, że dawaliśmy mu popalić, a Janek dzięki swojej wytrwałości i charakterowi wojownika dzielnie stawiał czoła Naszym wymaganiom.
Przy okazji udało Nam się wspólnie podleczyć kilka kontuzji m.in. kolan gdzie Janek nawet nie myślał, że kiedyś będzie wykonywał przysiady. Na dzien dzisiejszy wykonuje przysiad w serii ze sztangą ważącą ponad 100kg!!
Najbardziej w całym projekcie baliśmy się utrzymania diety, za którą całkowicie odpowiedzialny byłem ja. Janusz jest kierownikiem dużej firmy produkcyjnej zajmującej się wyrobami… CUKIERNICZYMI!!! Niewiele osób by dało radę to wytrzymać, a ten zamiast przepysznych tortów, które sam produkuje wcinał chude ryby, drób, kasze, ryże oraz warzywa.
Z mojej strony wielkie gratulacje!!
Efekty mówią same za siebie, a zdjęcia wprawiły w osłupienie całą Naszą ekipę. Wiedzieliśmy, że zmiana będzie widoczna gołym okiem, ale takiego zwrotu akcji to chyba nikt nie przewidział.
………………………………………………………………………………………….
WAGA przed rozpoczęciem to 127kg i 126cm w pasie.
Na dzien dzisiejszy waga to 107kg i 98cm w pasie.
A więc podsumowując zrzuciliśmy 20kg i niemal 28cm w pasie!!!
………………………………………………………………………………………….
Mam nadzieję, że Janek bedzie dla Was motywacją do zmiany swojego życia i rozpoczęcia pracy nad zdrowiem oraz sylwetką. Jak widać każdy może coś osiągnąc, wystarczy tylko bardzo tego chcieć i każdego dnia wyznaczać sobie nowe cele i skrupulatnie małymi kroczkami do nich dążyć!
W imieniu całej ekipy trenerskiej Fitness World Jelenia Góra życzymy wszystkim takich samych przemian pod Naszym okiem i pamiętajcie… nie zwalniajcie tempa… NIGDY!
Pozdrawiam Patryk!

Dodaj komentarz

Close Menu